تله متری

: تله متری


کنترلر هوشمند تتیس : کنترلر هوشمند به عنوان مغز و هسته اصلی سیستم در مجتمع های آبرسانی نصب می شود. شرکت تتیس با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا از جمله اینترنت اشیاء ، اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم تله متری حوزه آب و فاضلاب نمود.


تله متری چیست؟

توسعه هوشمند تتیس با بهره برداری از توان و دانش متخصصین داخلی و پیرو سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی و تولید ملی گام های بلندی در عرصه پیاده سازی بومی سیستم های تله متری در حوزه صنعت آب و فاضلاب برداشته و با پیاده سازی کاملا بومی و منحصر به فرد کنترلر تتیس بخش های عمده ای از نیازهای حوزه آب و فاضلاب را مرتفع گردانیده و نسخه های اولیه محصول در استان خراسان جنوبی اجرا و به بهره برداری رسیده است. لازم به ذکر است تمامی مدارات و سخت افزار کنترلر تتیس و نرم افزارهای هوشمند مانیتورینگ اطلاعات توسط مهندسین توانمند داخلی و بدون استفاده از مدارهای آماده خارجی همانند PLC ، طراحی و توسعه داده شده است.

تله متری تتیس

برخی از امکانات سیستم:

  • وب سایت مدیریت و مانیتورینگ مجتمع ها (گزارش گیری لحظه ای، نمودارهای مدیریتی، داشبوردهای تخصصی)
  • استفاده از پروتکل سخت افزاری مدباس جهت ارتباط بین کنترلر تتیس و هر دستگاه سخت افزاری موجود در مجتمع (اعم از انواع اینورتر های موجود در بازار ، انواع سطح سنج ، فشارسنج ، فلومتر و ...) • استفاده از پروتکل امن و رمزنگاری شده TCP جهت ارتباط بین کنترلر تتیس و مرکز کنترل
  • ارسال لحظه ای وضعیت دستگاه های سخت افزاری موجود در مجتمع ها به مرکز کنترل (ارسال اطلاعات هر 5 ثانیه یک بار با توجه به اینکه نمونه آلمانی موجود در بازار هر 15 دقیقه یک بار اطلاعات را به مرکز کنترل ارسال می کند)
  • امکان کنترل تمامی دستگاه های موجود از مرکز کنترل و بدون نیاز به حضور در محل مجتمع
  • امکان افزودن دستگاه جدید به دسیستم بدون نیاز به حضور پیمانکار در منطقه (این سیستم کاملا ماژولار است و افزوزن ، ویرایش و حذف دستگاه از روی سیستم از راه دور انجام میشود)

تله متری اب و فاضلاب

گزارش گیری دستگاه:

در شکل زیر نمودار گزارش دستگاه را در پنل پشتیبانی مشاهده می کنید.

تله متری خراسان جنوبی

لیست مانوترینگ شبکه

در شکل زیر وضعیت دکل های مناطق تحت پوشش را مشاهده می کنید.

تله متری تتیس
thtco


آدرس : مشهد , بلوار شهید آموزگار
بین آموزگار 32 و چهار راه سید رضی

ایمیل : thtc-eishi@outlook.com

تلفن : 05136034352
مدیر فروش : 09157154276
مدیریت : 09365727891