پیاده سازی طرح های کسب و کار برای گوشی های هوشمند

مهم ترین اصل در پیاده سازی یک ایده نو یا استارت آپ پیوستن به تیم های برنامه نویسی با دانش روز دنیا و قدرتمند می باشد ، ما با ارائه آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و ساخت نرم افزار تلاش می کنیم در بهبود پیشرفت کشورمان موثر باشیم. داشتن اپلیکیشن های موبایل در گوشی های هوشمند اندروید و آی او اس می تواند نقش موثری در جذب مشتریان و رونق کسب و کار آنلاین شما داشته باشد.


در زیر می توانید با تعدادی از نمونه کارهای ما آشنا شوید.

سیستم مدیریت هوشمند دانشگاه ‎

‎اطلاعات در دیتابیس اصلی سیستم ثبت و در سایت برای مدیر آموزش و در اپلیکیشن موبایل برای استاد قابل نمایش می باشد.موارد دیگر شامل: سیستم اداره آموزش دانشگاه،سیستم کنترل پرسنل،امکان امتیاز دهی به کلاس ودانشجویان و استاد ،جایگزین شدن QRCode در اپلیکیشن دانشجو به جای کارت،قابلیت اتصال به سیستم نمرات و انتخاب واحد دانشگاه (پویا).

سیستم خیریه گلها ‎

سیستم جمع اوری اطلاعات و ثبت مبلغ دریافتی صندوق های موسسه برای مدیریت و گزارش گیری موسسه همچنین نمایش و ثبت مشخصات و زمان ثبت اطلاعات برای مسئول صندوق در هر شهر و استان وگزارش گیری کلی و مختص به یک صندوق برای مدیریت بهتر توسط حسابداری موسسه می باشد.استفاده از بارکد خوان برای سهولت خواندن بارکد صندوق ها

سیستم مدیریت هوشمند کنتور ها ‎

شرکت توسعه هوشمند تتیس با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا از جمله اینترنت اشیاء ، اقدام به طراحی و پیاده سازی کنتور هوشمند آب (حجمی) نمود. در اپلیکیشن اندروید مدیریت هوشمند کنتورهامواردی از قبیل نمایش وضعیت کنتور ها و فعال یا غیر فعال بودن ، وضعیت شارژ حساب ها و نمایش نمودار وضعیت مصرف آب ونمایش مقدار مانده حجم آب وجود دارد که کاربر به انها دسترسی دارد.


thtco


آدرس : مشهد , بلوار شهید آموزگار
بین آموزگار 32 و چهار راه سید رضی

ایمیل : thtc-eishi@outlook.com

تلفن : 05136034352
مدیر فروش : 09157154276
مدیریت : 09365727891